Paslaugos

TESLA automobilių aptarnavimas

TESLA remontas yra vienas iš sudėtingiausių ir atsakingiausių techninių darbų atliekamų mūsų autoservise. Darbus atliekame vadovaujantis gamintojo pateikta technine informacija ir rekomendacijomis. Naudodami profesionalią diagnostiką ir serviso įrangą galime greitai aptikti ir pašalinti atsiradusius gedimus. Įmonės darbuotojai priima optimaliausius klientui sprendimus, teikdami ypatingą dėmesį klientų aptarnavimo kokybei. Esame visada pasiruošę spręsti iškilusias problemas ir priimti naujus iššūkius.  Visiems atliekamiems darbams ir parduodamoms atsarginėms dalims suteikiame garantiją.

Elektros sistemų diagnostika ir remontas

Elektros sistemos (ABS, EBA, EBD, EBL, ESP, ESC, DSC, EDL, ACC, AFL, CBC, DDS, TCS, ASR, DSR ir pan.), padedančios, palengvinančios vairavimą, bei padidinančios automobilio saugumą šiais laikais daugelyje automobilių yra įprastas reiškinys. Tuo pačiu metu tai pati sudėtingiausia ir daugiausia kvalifikacijos reikalaujanti sistema. Per šią sistemą valdomi beveik visi automobilyje esantys įrengimai bei prietaisai: kompiuteriai, valdymo bei kontrolės sistemos, jų paleidimas, valdymas, parametrų kontrolė. Todėl labai svarbų, kad šių sistemų priežiūra ir remontas būtų atliekamas šios srities specialistų. Jeigu pastebėjote automobilio skydelyje mirksinčius ženklus, kurie praneša apie atsiradusius gedimus, ar kažkuris iš elektronikos prietaisų staiga nustojo veikti, nedelsiant kreipkitės į mus. Atliksime išsamią kompiuterinę diagnostiką ir nustatysime pažeidimus.

Įvairių valdymo blokų diagnostika, kodavimas, programavimas

Procedūra kurios prireikia norint koreguoti tam tikrų automobilio sistemų darbo parametrus pvz. EGR vožtuvo darbo korekcijas.

Nepataisomai sugedus kuriam nors automobilio valdymo blokui pvz. ABS stabdžių valdymo blokui ir jį pakeitus į kitą reikalingas kodavimas.

Autodiagnostika

Elektros sistemų diagnostika ir remontas

Įvairių valdymo blokų diagnostika, kodavimas, programavimas

Atnaujinimų „facelift” įrengimas

Papildoma įranga

DPF, EGR, ADblue sistemų remontas ir korekcija

ABS, ESP sistemų diagnostika ir remontas

Pneumatinės pakabos remontas

Oro pagalvių sistemų diagnostika ir remontas

Automobilių perdarymas iš JAV į EU

Alyvos keitimas

Filtrų keitimas

Stabdžių sistemų remontas

Važiuoklės remontas, priežiūra, diagnostika

Variklių remontas, priežiūra, diagnostika

Paskirstymo diržų, grandinių keitimas